İş Adamı Engin Aydoğan Aday Adaylığını Açıkladı

Sivrice Belediye Başkanlığı için Adalet ve Kalkınma Partisi'nden aday adayı olan İş Adamı Engin Aydoğan, başvuru dosyasını teslim etti.

İş Adamı  Engin Aydoğan Aday Adaylığını Açıkladı

Sivrice  Belediye Başkanlığı için Adalet ve Kalkınma Partisi’nden aday adayı olan İş Adamı  Engin Aydoğan, başvuru dosyasını teslim etti.
Adalet ve Kalkınma Partisi adına Sivrice Belediye Başkanlığı için aday adayı başvuru dosyasını AK Parti Sivrice İlçe Başkanı Cemal Babür’e teslim eden İş Adamı  Engin Aydoğan , çıtayı daha yukarı çıkarmak için göreve talip olduğunu söyledi. Aydoğan , Türkiye’de belediyeciliğin standartlarını yeniden tarif eden AK Parti ile bu seçimler de çıtayı daha da yukarı taşıyacağımıza yürekten inanıyorum. Bize düşen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın koyduğu hedef doğrultusunda çalışmaktır. Bu adaylık başvurusuyla Sivrice için bizlerin de yapabileceği güzel çalışmaların olduğunu göstermek istedik. Bizim Sivrice için hazırladığımız çalışmalarımızı, farklı vizyon ve genç bir bakış açısıyla sürdürüyoruz. Sivrice’ye hizmetkar olmak beni çok mutlu edecektir” dedi.

Güncelleme Tarihi: 11 Kasım 2018, 17:45
YORUM EKLE
YORUMLAR
Hazar 2333
Hazar 2333 - 1 ay Önce

Engin başkanın sivriceye güzel hizmetler verecegine inanıyorum