Öne Çıkanlar Eti Krom Kadınlar Kulübü Kuruldu

Bu haber kez okundu.

SERMİN BALIK Tüm Dünya Kadınlarının Kadınlar Gününü kutluyorum”

Geçmişte olduğu gibi, ülke olarak bugün geldiğimiz noktada da demokratik bir toplum ve güçlü ekonomi hedeflerimize kadın- erkek demeden tüm vatandaşlarımızın birlikte çalışması ve üretmesi sayesinde ulaşabileceğimiz aşikardır.

AK Partiye göre kadın hakları bir demokrasi sorunu olmakla birlikte, iktidara geldiğimiz günden bugüne kadar yapılan kadın odaklı düzenlemelerle, toplumumuzun yarısını oluşturan kadınların sosyal, kültürel, ekonomik, siyasi ve toplumsal alanda iyilik hallerini artırmaya yönelik olarak, gerek mevzuat ve gerekse anayasa düzeyinde pozitif ayrımcılık yapılarak kadının geleneksel rolünde gözle görülür şekilde iyileştirme ve yenilikler yapılmıştır.
Bugün gelinen noktada Ak Parti politikalarıyla kadınlarımızın bilimden sanata, spordan edebiyata, siyasetten çalışma hayatına kadar yaşamın her alanında etkin bir şekilde katılmalarını sağlayacak altyapıyı sağlamış ve bu yaptığı düzenlemelerle de tüm toplumu bu değişime ortak etmiştir.
Bu vesileyle her şeyin en güzeline layık olan başta şehitlerimizin ve gazilerimizin anneleri ve eşleri olmak üzere, Tüm Dünya Kadınlarının Kadınlar Gününü kutluyorum” ifadeleri kullandı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol